Utworzono dnia 06.02.2024
 ZAKOŃCZENIE AKCJI CHARYTATYWNEJ - DLA HOSPICJUM "NADZIEJA"

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele naszej szkoły!

Chcemy Wam wszystkim podziękować za niezwykłe zaangażowanie w naszą akcję charytatywną na rzecz Hospicjum "Nadzieja" w Toruniu. Wasza pomoc i wsparcie sprawiły, że zakończenie tej inicjatywy było prawdziwie wyjątkowe!

Wszystkie klasy, świetlica i Szkolny Klub "Szach-Mat" zaangażowały się w różnorodne działania, dzięki którym udało nam się zebrać pokaźne fundusze i całe mnóstwo darów!

Sprzedaż pysznych ciast, własnoręcznie robionych lampionów oraz kulek do kąpieli okazała się ogromnym sukcesem!

Ale to nie koniec! Zorganizowaliśmy również zbiórkę niezbędnych produktów higienicznych, spożywczych oraz zabawek. Wasza hojność przerosła nasze oczekiwania, a każda przekazana rzecz jest jak kropla, która wypełnia morze dobra.

Dziękujemy Wam z głębi serca za każdy wkład, każdy uśmiech i każde serce, które zostało włożone w przeprowadzenie tych akcji. Wasze zaangażowanie nie tylko pomogło Hospicjum "Nadzieja" w Toruniu, ale również pokazało, jak wielka jest siła wspólnoty i empatii.

Jesteśmy dumni z naszej szkolnej rodziny, która zawsze potrafi stanąć razem w obliczu potrzebujących. Dziękujemy!

Utworzono dnia 06.02.2024, 08:11

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.